KONST / Litografier / Aluminiumgrafik 11565040
nr 1156 5040
Arne Jones
(1914-1976), Sverige
Aluminiumgrafik, Signerad och numrerad 9/100, aluminium, "disig", -72, bladets mått: 9x41
Arne Jones, svensk skulptör född 1914, död 1976.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:33:57
16/1 21:28:08